Puudulik enesealalhoiuinstinkt

Ehk ma panin end blogiauhindadele kirja. Täpselt kolm päeva tagasi, kui registreerumine selleks avati. Ei kõhelnud ega võtnud endale pikalt mõtlemisaega ega küsinud üle oma tugitiimilt, kas see on ikka hea mõte. Ses suhtes, et keegi oleks vast ikka osanud öelda, et Liisbet, võta pisut aega, enne kui midagi rumalat korda saadad. Eriti tulnuks praeguste asjade valguses kasuks see, et veidi pikem otsustamisperiood võtta. Aga noh, mul kohati paistab enesealalhoiuinstinkt täiesti puuduvat – sealt need tobedad ja läbimõtlematud otsused tulevadki.

Kui ma täna Briti ja Lilli põhjendusi lugesin, miks nemad sel aastal osa ei võta (neil on väga head argumendid) siis tundsin ennast küll sandisti, sest hakkasin põdema oma tormakust. Nad tõid välja asju, millele noogutasin nende postitusi lugedes agaralt kaasa, nagu näiteks sihtgrupi teema, millel Britt peatub. Ma ka pole. Ei ole otsimas silda turundajate juurde. Ei püüa isegi, sest ma vaatan tõele näkku ja ütlen veel kord, nagu varasemaltki, et olen asjaarmastaja ning pean seda blogi sõprade jaoks, kes minu pere tegemistega kursis tahavad olla. Olgu, siia on ilmselt sattunud lugejateks teisigi (keegi, kes sa oled Belgiast) ja on võimalik, et ma päris kõigest ka just ei kirjuta, sest #enesetsensuur.

Aga… Nüüd on vist liiga hilja tehtud otsusest taganeda ja seepärast võtangi osa EBAst.

its-just-you-cant-break-an-unbreakable-vow-potterscenes-id-29565371

Kirjutamiseni.

Advertisements

2 thoughts on “Puudulik enesealalhoiuinstinkt

 1. Ma pole end veel kirja pannud, aga see on mul “To-Do” listis. Eelmise aasta auhinnashow jättis küll labase mulje, kuid osale rahvast tundus see peale minevat. Nõme on minu meelest see, et ilu- ja moeblogid on taas ühte kategooriasse pandud. See kahandab kõigi võiduvõimalusi, sest eelmine aasta oli üle 30 osaleja ja ainult 3 auhinda. 2 esimest läksid moeblogijatele, kellel on üle 10 tuhande jälgija 🙈 Ma loodan, et sel aastal on ilublogijatel suuremad võimalused. Sulle ma soovin edu omas kategoorias! Su jutustusi oma tegemistest on igati tore lugeda 😊

  Liked by 1 person

  • Ma vaatasin auhindade jagamist live’i kaudu ja… Noh, ega need kommentaarid, mida õhtujuht lendu lasi, mulle kuidagi meeldinud.
   Aga aitäh Sulle 🙂 Võtan eesmärgi sel aastal eelviimaseks jääda, äkki õnnestub.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.